Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni teknolojinin öncülüğünde müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için çalışan Fizy Spor ve Tekstil Ürünleri Şubat 2012’de kuruldu.

Firmamız, müşterilerinin yanı sıra çalışanları ve hatta rakipleri ile de dostane ilişkiler kurarak hedefe doğru emin adımlarla ilerlemektedir. 6 yıldır sektörde ki varlığını devam ettiren firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşları ile müşterilerine her daim kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Ürün çeşitliliği, kaliteli malzeme kullanımı, renk ve logo çeşitliliği, beden aralığı opsiyonelliği ile sektörde fark yaratan firmamız; ahlaki ve ticari değerlere sadık, kaliteden ödün vermeyen, teknolojik ilerlemeleri takip eden ve hedeflerine ulaşmak adına ekibiyle ilerlemeye ve gelişmeye emin adımlarla devam etmektedir.

Dijital forma tasarımı hizmeti sunduğumuz websitemizde siz değerli müşterilerimize geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz. Kolay anlaşılır ve pratik kullanım imkanı sunan internet sitemizden kendi formanızı tasarlayabilir ve istediğiniz sayıda bastırabilirsiniz. Okul, kulüp, spor mağazası, halı saha, dernek, askeri birlik ve spor malzemesi ihtiyacı olan tüm kurumlara özel ve kişiye özel tasarım hizmeti sunmaktayız.

Dijital forma tasarımı ve üretimi sektörünün öncülerinden olan firmamızda verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra eşofman, spor malzemeleri, kupalar, plaket ve madalya gibi ürünleri de özel olarak hazırlamaktayız.

Rakiplerimizin aksine; üretimden-teslime kadar olan bütün adımlar firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Aracı ya da üretici firma olmaksızın ürünler elimizden evinize sistemiyle ulaşmaktadır. İster kişisel formanızı isterseniz de takımınız için forma tasarlayabilirsiniz. Beden seçeneği ve renk yelpazesi geniştir ve istediğiniz adet ve bedende tasarladığınız formayı sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve kontrollü üretim ile kısa sürede kendi tasarımınız olan formanız elinize ulaşır. Drycool teknolojisi ile hızlı kuruyan ve ter tutmayan özelliğe sahip formanızın tadını çıkarabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı ana prensiplerimiz arasında olan ve her geçen gün büyüme amacı güden bir fikirle çıktığımız yolda sizleride ailemize dahil etmekten kıvanç duyarız.